Порядок проведення аукціону на право оренди землі на Prozorro.Sale

Відкриття електронних торгів в Україні стало новим етапом розвитку аграрного сектору та щодо кожному громадянину держави право самостійно розпоряджатися своїми земельними ділянками. Аукціони відкритого типу по оренді та продажу земель стартували з 1 липня 2021 року в системі Прозорро.Продажі. Ця подія стала важливим кроком для проведення децентралізації в країні та способом подолання корумпованих земельних схем. Останні десятиліття українці не мали права на вільний продаж та оренду своїх угідь, оскільки на сільгосп ділянки був мораторій, що негативно позначилося на загальному рівні економіки. Відтепер ситуація змінилася і кожен громадянин має доступ до цікавих та вигідних пропозицій.

Порядок проведення аукціону на право оренди землі на Prozorro.Sale

Система Прозорро.Продажі дає можливість отримати право оренди землі для фізичних осіб, а також можливість придбати угіддя за спрощеною процедурою. Отримати доступ до всіх тендерних пропозицій наразі можна також на акредитованих у Prozorro.Sale торгових майданчиках. Одним із кращих таких ресурсів є Українська Універсальна Біржа (УУБ), дізнатися більше про яку можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/poryadok-provedennya-auktsionu-na-pravo-orendi-zemli-na-prozorrosale/.

Як проходять електронні торги?

Електронний формат аукціонів проходить на чесних та прозорих засадах, вся система регулюється чинною нормативно-правовою базою України, а також контролюється спеціальними державними органами та користувачами системи. УУБ надає доступ до всіх лотів у режимі реального часу, а також швидко оновлює інформацію, тому ви будете в курсі всіх останніх подій. Для того, щоб взяти участь у земельних торгах на права оренди, необхідно пройти коротку реєстрацію на ресурсі, після чого ви отримаєте доступ до всіх цікавих та вигідних пропозицій.

Після реєстрації ви можете подати пропозицію до будь-якого лоту, яка може бути розглянута або відсторонена від розгляду організатором аукціону. Коли всі заявки на участь подано, обирається декілька найкращих та вигідних пропозицій, серед яких проводиться розіграш. З переможцем оформляється договір та вся додаткова документація, згідно з чинним законодавством України.

Якщо ви хочете скористатися своєю законною можливістю щодо самостійного розпорядження власними земельними активами, для цього найкраще обирати перевірений та надійний ресурс до яких відноситься УУБ. Реєструючись в системі, ви отримаєте доступ до державних та комунальних ділянок, які можна купити або орендувати для реалізації власних бізнес ідей та отримання прибутку. Якщо вам буде важко самостійно розібратися у всіх деталях та нюансах — ви завжди можете скористатися допомогою фахівців системи УУБ. Для того, щоб отримувати цікаву та корисну інформацію щодо актуальних аукціонів, ви можете підписатися на поштову розсилку системи. Участь у аграрних торгах відкриває перед кожним громадянином великі можливості для реалізації своїх ідей та отримання доходу на вигідних умовах.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.